Hakkımızda

Toptan Perakende Kayısı Satışları - Hakkımızda

Müşterilerimize ve Bayilerimize Yöresel ürünler sağlayan Türkiye'nin en büyük Tedarikçi firmasıyız. İşletmemiz ayrıca Kayısı ve Kuru meyve üreticisi ve hemde satıcısı konumdadır. 50 çeşitten fazla kayısı ürün tedariği sağlayarak Toptan Kayısı satışları alanında ülkemizin en büyük üreticisi konumundayız.

Bir çok ürünlerimiz mevcuttur. Başlıca ürünlerimiz listeyecek olursak Kuru Kayısının onlarca çeşidinin yanı sıra Kuru meyve çeşitlerinden de  Hurma, Dut, üzüm, Elma, Vişne, Kiraz, İncir, Badem, Ceviz, Maraş Cevizli Sucuk pestil ve muska Çeşitleri, Lokum ve Çikolata Çeşitleri pekmezler, Endüstriyel ürünler, Hoşaflık Kayısı çeşitleri ürün yelpazemizin sadece bir kısmıdır.

Kayisi.web.tr - Türkiye'nin en büyük Toptan Kayısı Firması


Kayısı Bayilik hizmetlerimiz vardır.


Toptan Perakende Kayısı satışları
Kayısı

Kayısı Üretimi ve Satışı Yapan Dünyadaki Diğer Firmalar


Kayısı firmaları dünya genelinde birçok farklı şirket tarafından işletilmektedir. İşte tanınmış kayısı firmalarından bazıları:

Kayisi.web.tr: Hem yurt içi ve uluslarası ihracat yapan ve Türkiye'nin en büyük kayısı firmasıdır.

Agrana Fruit: Avusturya merkezli olan Agrana Fruit, dünyanın önde gelen meyve işleme şirketlerinden biridir. Şirket, kayısı ve diğer meyvelerin işlenmesi, özütlenmesi ve ticaretini yapmaktadır.

Ocean Spray: Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan Ocean Spray, çeşitli meyve ve meyve suyu ürünleri sunan bir şirkettir. Şirket, kayısı içeren karışımlar ve meyve suları da üretmektedir.

Sunsweet Growers: Sunsweet Growers, dünyanın önde gelen kurutulmuş meyve üreticilerinden biridir. Kayısı başta olmak üzere, çeşitli kurutulmuş meyve ürünleri sunmaktadır.

Olam International: Singapur merkezli olan Olam International, tarım ürünleri ve gıda endüstrisi alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Olam, kayısı dahil olmak üzere birçok tarım ürününün üretimi, ticareti ve dağıtımıyla ilgilenmektedir.

California Dried Fruit: Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet gösteren California Dried Fruit, kaliteli kurutulmuş meyve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Kayısı da dahil olmak üzere çeşitli meyve ürünleri sunmaktadır.

Bu sadece birkaç örnek olup, dünya genelinde birçok başka kayısı firması bulunmaktadır. Bölgesel üreticiler, yerel pazarlarda ve ihracatta kayısı ürünlerini sunan çeşitli şirketler de mevcuttur.

.

 


Yorum Gönder

0Yorumlar

Türkiyenin en büyük Toptan Perakende Kayısı Satışı Satışları

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Hoş Bulduk !) #days=(20)

Malatya Kayısı Satışları Yapan Sitemize Hoş geldiniz. Kayisi.web.tr
Accept !